W ramach Projektu Fundacja "Ziemia i Ludzie" wraz z Partnerami będzie promować ideę Zrównoważonego Rozwoju Ziemi - koncepcję, której wdrożenie daje szansę na stabilny rozwój społeczny i zachowanie zasobów Ziemi dla przyszłych pokoleń.

Nasz Projekt skierowany jest do wyjątkowych odbiorców: osób starszych ale wciąż aktywnych, należących do wyjątkowych w skali światowej organizacji - Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Niewykorzystany pozostaje olbrzymi potencjał tej grupy, mogącej bardzo aktywnie wpływać na swoje bezpośrednie otoczenie zarówno w kontekście ochrony środowiska jak i rozwoju ekonomicznego i społecznego.

Unikalność projektu docenił Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej wybierając go do grona zwycięzców w konkursie FIO 2012 i zapewniając jego realizację.  Honorowy Patronat nad Projektem przyjęło Ogólnopolskie Porozumienie Uniwersytetów Trzeciego Wieku w osobie jego Koordynatora, Prezesa UTW Szkoły Głównej Handlowej. Patronat merytoryczny nad Projektem objęło Centrum Badań Nad Środowiskiem Przyrodniczym Uniwersytetu Warszawskiego.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zostania Partnerem Projektu. Dzięki temu znajdą się Państwo w gronie organizacji odpowiedzialnych społecznie i aktywnie wpierających ideę zrównoważonego rozwoju oraz działania z zakresu pomocy społecznej.

PROJEKTY

 

 

 

Termomodernizacja to się Opłaca

Natura na Pkolenia

Cyclurban

SUSTAINABLE URBAN MOBILITY AND COMMUTING IN BALTIC CITIES (SUMBA)

 

Fundacja Ziemia i Ludzie
ul. Napoleona Bonaparte 47B
04-965 Warszawa
tel: +48 22 631 79 80

Funduszodawcy i Partnerzy